Variowin - plastová a hliníková okna, dveře

Izolační dvojsklo a trojsklo

Tepelně izolační dvojskla a trojskla

Tepelně izolační dvojskla a trojskla mohou významně snížit účty snížením tepelných ztrát a propouštěním sluneční energie. Tato skla také sníží emise CO2 do atmosféry, což je současná priorita mnoha vlád a úřadů. Další výhodou je, že není třeba dělat ústupky ohledně přenosu světla.

IZOS nabízí zasklení, které zamezí pronikání tepelného záření a zvýší zrakový komfort. Existuje několik typů skel omezujících sluneční záření: plavené sklo, pyroliticky pokovené sklo a magnetronicky pokovené sklo. Rámeček s teplou hranou zabraňuje rosení skel.

Bezpečnostní sklo

Nebojte se, je to sklo! Sklo lze tepelně zpracovat tvrzením (kalením) nebo tepelným zpevněním (polokalením), což vede ke zvýšení odolnosti vůči mechanickým a tepelným namáháním nebo rázům. Sklo je možno vrstvit jako sendvič do skleněných tabulí a PVB mezivrstev. Tyto dva materiály spolu spojené mohou vytvořit dokonale průzračný výrobek, jenž je prakticky neprostupný. Sklo může mít také speciální složení, aby zadržovalo oheň a tepelné záření vycházející z ohně na bezpečnou vzdálenost.

 
Produkty a služby: okna, dveře, zimní zahrady, rolety a žaluzie, parapety, montáž

» HOME | » Reference | » Kontakty | » Prodejní akce | » Rady a návody

© 2008-2014 VARIOWIN s.r.o.