Variowin - plastová a hliníková okna, dveře

Žaluzie

Rolety a žaluzie nabízíme v širokém sortimentu barev i materiálu, standardní soueástí dodávky je montáž.

Textilní roletka - Den/Noc

Roletka je v provedení bez krytu návinu, volně visící. Konstrukce roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky.
Podle použité látky a zvoleného typu uchycení lze použít až do rozměrů 1800 x 2500 mm (š x v).

Žaluzie horizontální

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Žaluzie vertikální

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Venkovní žaluzie
Jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz s dálkovým ovladačem. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavba na tento systém připravena, jsou žaluzie opatřeny krycími plechy, které pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií.

Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.

 
Produkty a služby: okna, dveře, zimní zahrady, rolety a žaluzie, parapety, montáž

» HOME | » Reference | » Kontakty | » Prodejní akce | » Rady a návody

© 2008-2014 VARIOWIN s.r.o.